Objednávkový formulář

Válcové brikety - míchané dřevo 820 kg

Miesto dovozu / odberu:
Cena za paletu: -
Cena za tonu: -
Cena za dopravu: Zdarma
Spolu: - 0,00
valec 1.jpg

Potvrdenie objednávky príde na vami zadaný email.Fakturační údaje

Všechny uvedené osobní údaje poskytuji společnosti OMNICOM TECHNIC, s.r.o. dobrovolně na základě souhlasu. Zároveň beru na vědomí, že údaje o mé osobě poskytuje společnost OMNICOM TECHNIC, s.r.o. třetí straně, pouze pokud to stanoví zvláštní právní předpis (např. policii, soudu). Mé osobní údaje se však nezpřístupňují, nezveřejňují, neuskutečňuje se jejich přeshraniční přenos. Souhlasím, aby mnou poskytnuté osobní údaje byly uchovávány v marketingové databázi společnosti OMNICOM TECHNIC, s.r.o. po dobu 10 let od poskytnutí souhlasu. Udělený souhlas na zpracování mých osobních údajů mohu kdykoliv odvolat, a to písemně doporučeným dopisem adresovaným do sídla společnosti OMNICOM TECHNIC, s.r.o. nebo e-mailem na adresu: info@ekomall.cz. Po odvolání souhlasu před uplynutím 10 roční doby, nebo po uplynutí 10 roční doby a neobnovení souhlasu, budou moje osobní údaje blokovány a následně budou bezpečně zlikvidovány v souladu se zákonem č. 395/2002 Sb. o archivnictví a spisové a o doplnění některých zákonů. Prohlašuji, že mé poskytnuté osobní údaje jsou pravdivé a správné. V případě potřeby provedení změny, resp. opravy mých poskytnutých osobních údajů budu informovat společnost OMNICOM TECHNIC, s.r.o. na e-mailovou adresu: info@ekomall.cz.*


Zrušit

Objednávka s povinností platby

EKOMALL


Kdo jsme?

Jsme skupina mladých lidí, kterým není lhostejné v jakém prostředí žijeme. Zpracování, využívání či celkově nevytváření odpadů je v současnosti velmi aktuální téma. Nás napadla myšlenka zpracování dřevních odpadů, které se ještě mohou použít pro výrobu tepla a to v podobě briket či pelet. Vytápění odpadovým dřevem je ekologické, protože neznečišťuje životní prostředí a protože jde o přírodní produkt neobsahuje ani různé škodlivé látky či substance.


Naše výhody

Kvalita

Dřevěné brikety a pelety z naší nabídky pečlivě vybíráme a testujeme, protože kvalitní produkt šetří jak Vaši pec, tak i peněženku.

Cena

Osvědčená kvalita za přijatelné ceny.

Služby zákazníkům

Zajistíme dopravu zdarma ke každému zákazníkovi a rádi Vám poradíme s výběrem vhodného paliva.


Proč ekomall.cz?

Dovoz přímo k vám

Dovoz přímo
k vám

Výhodné ceny

Výhodné
ceny

Extra služby zákazníkům

Extra služby
zákazníkom

Ekologické produkty

Ekologické
produkty

Zkušený personál

Zkušený
personál

Náš cíl

Nejdůležitějším cílem portálu ekomall.cz je poskytování profesionálních služeb našim klientům. Nabízíme vám dřevěné brikety a pelety nejvyšší kvality ve stanoveném čase a za nejlepší ceny přímo k Vám a to již od první objednané palety.

Každoročně zvyšujeme efektivitu našich služeb. Aktivní získáváme zpětnou vazbu od zákazníků a zlepšujeme naše služby. V krátkém čase sloužíme mnohým zákazníkům.


Vaše spokojenost je cílem naší společnosti.

KONTAKT / OBJEDNÁVKY

OMNICOM TECHNIC s.r.o.
info@ekomall.cz
732 710 099

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 8:00 - 16:00
Sobota - Neděle: Zavřeno

Objednané zboží Vám dovezeme kdekoliv v Čechách.
Díky modernímu způsobu rozvozu sme dostatečně blízko ke každému z Vás.
Tento web používá cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Souhlasím