EKOMALLO nás

Začátky naší firmy sahají do roku 2014, kdy jsme navázali na předchozí zkušenosti se zhodnocováním dřevěných odpadů a začali s vlastní výrobou a prodejem dřevěných ekopalív. Začínali jsme jako malá lokální firma, která se zaměřila na rozvoz briket a pelet přímo do domácností. Po úspěchu na regionálním trhu jsme se začali zabývat myšlenkou doručování dřevěných briket a pelet po celým Česku. První paletu jsme expedovali v roce 2016 a od tohoto roku se neustále snažíme posouvat dál a rozšiřovat a zlepšovat naše služby. Dnes dodáváme prvotřídní ekopalivá do domácností nejen v Čechách, ale i v zahraničí.

Za naše výhody považujeme vysokou kvalitu, výhodnou cenu a samozřejmostí je i služba zákazníkům. Co to znamená? Znamená to, že naše produkty pečlivě vybíráme, abychom dodávali kvalitní zboží za přijatelnou cenu přímo ke zákazníkovi. Spolupracujeme s více spolehlivými společnostmi, abychom zajistili bezproblémové dodávky ekopalív během celého roku. A s našimi zákazníky intenzivně komunikujeme, abychom co nejvíce naplnili jejich očekávání.Naši zákazníci

Našimi zákazníky jsou všichni, kteří hledají kvalitní ekopalivo, které je zahřeje a bude šetrné k jejich peci i peněžence. Během několikaletém působení na trhu můžeme hrdě prohlásit, že máme tisíce spokojených zákazníků, kteří u nás pravidelně nakupují.Naše vize

Naše vize je zajistit co nejpohodlnějším způsobem kvalitní ekopalivá pro co nejvíce domácností a tím přispívat ke zvyšování povědomí o ekologickém vytápění a ochraně životního prostředí.Proč my?

Dovoz přímo k vám

Dovoz přímo
k vám

Výhodné ceny

Výhodné
ceny

Extra služby zákazníkům

Extra služby
zákazníkom

Ekologické produkty

Ekologické
produkty

Zkušený personál

Zkušený
personálV našem internetem obchodě si zákazník může vybrat z válcových míchaných briket, z bukových briket a z korových briket, které jsou určeny hlavně na noční vytápění. Co se týče pelet v naší nabídce najdete pouze kvalitní světlé EN A1, které splňují evropskou normu.

Naší největší prioritou pro nás je spokojený zákazník.
Toto jsme my - tým lidí, kteří se stará o Vaše teplo a pohodlí.


Tým Ekomall

KONTAKT / OBJEDNÁVKY

info@ekomall.cz
732 710 099


ekoEnergia CZ, s.r.o.
Lidická 700/19
602 00 Brno - Veveří

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 7:30 - 15:30
Sobota - Neděle: Zavřeno

Objednané zboží Vám dovezeme kdekoliv v Čechách.
Díky modernímu způsobu rozvozu sme dostatečně blízko ke každému z Vás.
Tento web používá cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Souhlasím